Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Logs Budynek po radarze    {{found}} 84x {{not_found}} 2x {{log_note}} 1x Photo 3x Galerij  

3141277 2019-07-18 21:02 Aanbeveling zueira (user activity4105) - Gevonden

Gdy przybyliśmy na miejsce, miny nam nieco zrzedły, bo w obrębie spoilera stał namiot i samochód, a pierwszego etapu nie było. Weszliśmy na teren i spytaliśmy obecnego tam pana, czy możemy wejść na wieżę. Zgodził się. Na niektórych ścianach zachował się schemat blokowy radaru i konsoli nawigacyjnej. Skrzynki jednak nie było - ani na samej górze, ani piętro niżej. Gdy już obejrzeliśmy dokładnie całą wieżę, przejrzeliśmy wszystkie dziury i skończyliśmy się napawać widokami, trzeba było w końcu zejść. Po drodze otworzyłam drzwi dwa piętra niżej niż szczyt - 1. smród, 2. butelki po piwie, 3. klipsiak? Prawdopodobnie wpadł przez dziurę w suficie (podłodze wyższego piętra). Z radością, że jednak się udało znaleźć skrzynkę, ale i żalem, że pewnie jesteśmy ostatnimi, którym dane było zwiedzić budynek, zeszliśmy na dół. Tam porozmawialiśmy z panem, który się okazał nowym właścicielem budynku i zaprosił nas za jakieś dziesięć lat, jak już wszystko własnym sumptem wyremontuje. Jego brat się zastanawiał, po co żulom pudełko śniadaniowe. Obaj wcześniej sprzątnęli śmieci z podwórka, a teraz łatali dziury w dachu, żeby woda się nie dostawała do budynku i nie niszczyła go jeszcze bardziej.

Gwiazdkę, ostatnią zakiszkowaną, dostają panowie, którzy nas wpuścili. Natomiast Autorzy nie popisali się z opisem tego unikalnego obiektu, który z początku był zwykłą willą w rękach prywatnych, a następnie został przejęty przez wojsko i dobudowano do niego wieżę.

Skrzynkę przenieśliśmy w nowe miejsce. Teraz znajduje się pod drzewem na współrzędnych podanych przez Cezexa. Uwaga na mrówki.